Pomorsko Mazurskie Biuro - rejsy żeglarskie, obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie, czarter
Pomorsko Mazurskie Biuro - rejsy żeglarskie, obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie, czarter

Pomorsko Mazurskie Biuro - rejsy żeglarskie, obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie, czarter KIM JESTESMY NASZA OFERTA NOWOSĆ!!! CZEKAMY NA CIEBIE TRASA REJSÓW FOTO GALERIA NAPISZ DO NAS

ZAPRASZAMY na naszą aktualną stronę pod adresem:

Biuro ŻEGLARSKIE - rejsy, obozy młodzieżowe, szkolenia, czarter, patent żeglarza

Organizujemy - obozy żeglarskie, szkolenia, rejsy żeglarskie i wędrowne, czarter jachtów, obozy młodzieżowe.
Także imprezy firmowe, rodzinne oraz szkolne. Zapraszamy na obóz żeglarski !OFERTA MŁODZIEŻOWA MAZURY 2006 -
14 dni na wodzie


REJSY REKREACYJNE
14 dni z możliwością zanurkowania na LUKSUSOWYCH JACHTACH TANGO 730 i 780

SYMBOL
  TERMINY
NOCLEGI
WYŻYWIENIE
UBEZPIECZENIE
SPRZĘT
KOSZT
SYMBOL
MR1
25.06-08.07

na jachcie

 

wliczone w cenę

 

n.n.w.
Nasz ubezpieczyciel
ERGO HESTIA
10.000PLN

 

Tango 730, 780
(5-6 os + st.)

 
1355,-
MR1
MR2
 
02.07-15.07
1395,-
MR2
MR3
09.07-22.07
MR3
MR4
 
16.07-29.07
MR4
MR5
23.07-05.08
MR5
MR6
 
30.07-12.08
MR6
MR7
06.08-19.08
MR7
MR8
 
13.08-26.08
1355,-
MR8

DODATKOWO
można odbyć KURS NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO koszt 260,-
*Koszt egzaminu i patentu motorowodnego nie wliczone należy doliczyć 160 PLN

ZANURKOWANIE W TRAKCIE REJSU koszt 80,-

Wiek uczestników od 13 - 18 lat


UCZESTNICY
Tak jak śpiewał Jerzy Stuhr w swojej piosence "Śpiewać każdy może ..." tak i tutaj Żeglować każdy może, ale pamiętając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w żeglarstwie, które to zostaną na początku rejsu przedstawione uczestnikom i konsekwentnie przestrzegane.
Jedynym wymaganiem jest ukończenie 14 roku życia. Impreza nie wymaga żadnego przygotowania i nie stwarza żadnych szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji. Osoba zdająca egzamin na stopień żeglarza jachtowego zgodnie z przepisami Polskiego Związku Żeglarskiego musi posiadać umiejętność pływania i przedstawić zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania żeglarstwa. Osoba niepełnoletnia powinna posiadać zgodę rodziców na uprawianie żeglarstwa.
Formularze tych dokumentów do pobrania ze strony ZAPISZ SIĘ.
Każdy z uczestników na początku rejsu zostanie poddany sprawdzianowi z umiejętności pływania wpław, jeżeli ktoś nie będzie czuł się pewnie ratownik WOPR zadecyduje czy ta osoba powinna pływać w kamizelce asekuracyjnej lub w kapoku.

UBEZPIECZENIE
Na naszych rejsach wszyscy są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10.000 zł. Wszyscy instruktorzy są ubezpieczani w zakresie OC instruktora. Posiadamy ubezpieczenie organizatora turystyki.

JACHTY

TYLKO TANGO 730 I 780
Wszystkie jachty na naszych rejsach są kabinowe, duże, komfortowe i ubezpieczone, a co najważniejsze wszystkie posiadają silniki. Jeżeli się zapiszesz to wiesz na jakim jachcie będziesz płynąć, ponieważ posiadamy standaryzację jachtów. Na jachcie pływa w zależności od klasy jachtu od 5 – 6 osób i instruktor. Zapisując się, masz możliwość wyboru klasy jachtu na którym będziesz pływał.

WYŻYWIENIE
Przygotowywane wspólnie pod okiem instruktora z produktów dostarczonych przez organizatora. Śniadanie przygotowywane przez wachtę służbową. Każda załoga na czas płynięcia otrzymuje prowiant na jacht. Po spłynięciu o godzinie 18.00 przez wachtę służbową jest przygotowywana obiadokolacja. Każdy jacht jest wyposażony w segment kuchenny (tzw. kambuz) - posiada kuchenkę gazową, komplet garnków, naczyń i sztućców.
Nie praktykujemy, ażeby instruktor dostawał pieniądze na wyżywienie załogi. Jest to spowodowane tym, że z naszych doświadczeń zdobytych w różnych rejsach wynika, że gdy stosowano takie metody poziom wyżywienia był bardzo zróżnicowany (czytaj niski). A pamiętać trzeba, że nie zapisujesz się na obóz odchudzający, ale żeglarski, gdzie woda potrafi "wyciągnąć z człowieka wszystko"
i dlatego trzeba dobrze się odżywiać.

NOCLEG
My praktykujemy nocleg na jachtach, a nie w namiotach. Każdy z uczestników będzie miał swoją wyznaczoną koję, za którą będzie odpowiadał przez cały rejs przed sternikiem i załogą (oczywiście chodzi o porządek na niej i wokół niej ;). Uczestnicy oprócz pidżamek muszą ze sobą zabrać śpiwory (UWAGA NA TE ZIMOWE – można się przegrzać ;)

KADRA
Przy rejsach szkoleniowych, osobą która odpowiada za szkolenie oraz za jego poziom jest Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego w skrócie KWŻ. Dodatkowo na rejsie jest Komendant Rejsu, którego zadaniem jest dopilnowanie trasy rejsu, wyżywienia oraz spraw technicznych, jednocześnie posiada on uprawnienia Kierownika kolonijnego.
Nasza kadra posiada uprawnienia instruktorskie a kadra na rejsach młodzieżowych posiada także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

SZKOLENIE
Zapewniamy pełne teoretyczne i praktyczne szkolenie na stopień sternika motorowodnego.
Zajęcia teoretyczne odbywają się w formie wykładów prowadzonych kolejno przez instruktorów oraz
KWŻ- ta.

REKREACJA
W czasie rejsu rekreacyjnego codziennie zmieniamy port i dzięki temu możemy zobaczyć wiele ciekawych miejsc na trasie i w miejscach postoju. A oto kilka miejsc wartych zobaczenia:
Twierdza Boyen w Giżycku, Szlak Łabędzi na Kisajnie, pałac w Sztynorcie, wyspa Upałty na jeziorze Mamry, wyspa Kormoranów na jeziorze Dobskim, Fuledzki Róg (głazowisko), Węgorzewo, Kanał Mazurski, śluzy i bunkry poniemieckie, Ryn –zamek krzyżacki, Mikołajki-wioska żeglarska i jeszcze wiele innych atrakcji.

CENA
Obejmuje wszystko co jest zawarte w tabeli powyżej tzn:
- jachty
- pełne wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja, suchy prowiant na czas płynięcia, kiełbaski na ognisko
- art. chemiczne: worki na śmieci, płyny do mycia naczyń, ścierki i szmatki, papier toaletowy itp.
- opłaty portowe
- opłaty za paliwo do silników
- opiekę instruktora
- ubezpieczenie

DOJAZD
Własny lub za dodatkową opłatą autokarem z Gdańska i Warszawy

.

Zbiórka i wypłynięcie z portu "Dalba" w Giżycku do godziny 16.00 (o ewentualnych zmianach poinformujemy)


P
osiadamy zezwolenie Wojewody Pomorskiego nr 149 na organizację imprez turystycznych.

 

....KONTAKT: 80-237 Gdańsk ul.Uphagena 8 .tel.+58 345 45 43, fax: +58 344 61 09, tel.kom. 0 605 565 596

| O Nas | | Oferta | | Nowość | | Zapisz się | | Trasa | | Zdjęcia | | Kontakt |
Copyright oluke 2004